Sauna otwarta! Obowiązują zapisy

4 września uruchomiliśmy dla naszych klientów saunę suchą na zasadach zgodnych z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju i Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczącymi funkcjonowania saun w trakcie epidemii SARS-CoV-2 w Polsce. W związku z dużym zainteresowaniem od 8 września wszyscy, którzy chcą skorzystać z sauny muszą się wcześniej zapisać.

Dostępna jest wyłącznie sauna sucha. W strefie saun mogą przebywać maksymalnie 4 osoby. Możliwe jest zakupienie jedynie biletu wstępu do strefy saun. Nie ma możliwości łączenia usług – tj. zakupienia biletu basen + sauna.

Sauna jest czynna codziennie w  godz.17:00 – 21:00. Od 8 września obowiązują zapisy. Każdy, kto chce skorzystać z sauny musi zapisać się na wybrany dzień i konkretną godzinę pod numerem telefonu: tel. 25 684 35 66 wew. 27.

Maksymalny czas korzystania z sauny to 45 minut. Ostatnie wejście na saunę o godz. 20:00

Na terenie obiektu obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa. Maseczkę zdejmujemy w przebieralni i zostawiamy ją w szafce ubraniowej. Obowiązkowe jest korzystanie z saun boso, bez okrycia wierzchniego – z wyjątkiem ręcznika.

Informujemy, że powierzchnie będą regularnie dezynfekowane.

Ostatnie wejście na saunę o godz. 20:00

Zgodnie z najnowszymi przepisami od 4 września z basenu może jednocześnie skorzystać 100 osób, czyli 100 proc. dopuszczalnego limitu.