5. urodziny „Garwolanki”!

Będą goście, tort i świetna zabawa – Pływalnia Miejska ma już 5 lat i zaprasza do wspólnego świętowania w niedzielę 25 marca. „Garwolanka” przygotowała dla swoich urodzinowych gości zawody sportowe, gry i zabawy dla dzieci oraz bilety wstępu za 5 zł.

Od pięciu lat Pływalnia Miejska „Garwolanka” jest przestrzenią dla osób, które cenią sobie aktywność fizyczną, relaks i dobrą zabawę. Na terenie pływalni odbyły się liczne wydarzenia i zawody sportowe. Obiekt codziennie odwiedza kilkaset osób, by skorzystać z siłowni, saun, sal do aerobiku i fitnessu, oraz basenów.

Piąte urodziny – bilet za piątkę

Swój jubileusz „Garwolanka” będzie świętować w sportowym stylu. Odbędzie się turniej piłki wodnej, lekcje pływania pod okiem profesjonalnych instruktorów oraz gry i zabawy dla najmłodszych. To wszystko w cenie biletu, który tego dnia będzie kosztował 5 zł. Podczas części oficjalnej zostanie podany tort ku uciesze zarówno dzieci jak i dorosłych. Każdy będzie mógł zrobić sobie zdjęcie w tropikach, dzięki specjalnej ściance przygotowanej dla gości. Podczas urodzin zostaną także ujawnione nazwiska zwycięzców konkursu fotograficznego „Sportowa fotka z Garwolanką”.

Wygraj roczny karnet na basen lub siłownię

1 marca na profilu facebookowym „Garwolanki” ruszył konkurs fotograficzny. Aby wziąć udział w zabawie, należy umieścić w komentarzu pod postem konkursowym zrobione przez siebie zdjęcie. Fotografia musi być wykonana na terenie „Garwolanki”. Powinna również promować sport i zdrowy styl życia. Wygrają prace najciekawiej podejmujące temat, najbardziej pomysłowe i oryginalne. Zdjęcia mogą być wykonane dowolną techniką – selfie mile widziane! Na zwycięzców czekają karnety.