Bądź fit! Jeden karnet, wiele możliwości!

Zajęcia aqua fitness na pływalni oraz zajęcia fitness i jogi w dwóch miejscach – w sali fitness Pływalni Miejskiej „Garwolanka” oraz hali sportowej przy ul. Żwirki i Wigury 16. W sumie w ofercie jest aż 13 zajęć. I to wszystko w jednym karnecie!

Bądź fit z „Garwolanką” – to nowa oferta Pływalni Miejskiej „Garwolanka”, z której każdy może wybrać coś dla siebie. Od stycznia 2022 roku obowiązuje jeden karnet na wszystkie zajęcia – aqua fitness, fitness i jogę. Można go wykorzystać zarówno na zajęcia organizowane w budynku pływalni, jak i na sali fitness hali sportowej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie (ul. Żwirki i Wigury).

W ofercie znajduje się aż 13 zajęć. Aqua fitness odbywa się w każdy poniedziałek i czwartek o godzinie 20:00. Ćwiczenia w wodzie prowadzi Ewa Maraszek. Aby skorzystać z zajęć należy dodatkowo wykupić bilet wstępu na basen.

W poniedziałki o godzinie 18:00 i 19:00 w sali fitness „Garwolanki” oraz we wtorki i czwartki o godzinie 18:00 w sali fitness hali sportowej zajęcia fitness prowadzi Marlena Adamiec.

We wtorki o godzinie 19:00 oraz w czwartki o godzinie 18:00 i 19:00 zajęcia fitness w „Garwolance” prowadzi Monika Jałosińska.

Instruktorki stawiają na intensywne i energiczne treningi nastawione na spalanie, modelowanie sylwetki, wzmacnianie poszczególnych partii ciała.

Joga odbywa się we wtorki i czwartki o godzinie 19:00 w sali fitness hali sportowej, a o o 20:15 w „Garwolance”. Zajęcia prowadzi Dominka Lis. Praktyka jogi z Dominiką to zajęcia mocno rozciągające, pozwalające wzmocnić mięśnie.

Sprawdź cennik karnetów