Fitness i joga znów w „Garwolance”

W najbliższy czwartek w sali Pływalni Miejskiej „Garwolanka” odbędą się pierwsze po długiej przerwie zajęcia fitness. Wystartują też ćwiczenia jogi. W związku z ograniczeniami dotyczącymi liczby osób mogących wziąć udział w zajęciach obowiązują zapisy.

Po dwóch miesiącach przerwy na salę wraca Agnieszka Czyżkowska, która poprowadzi zajęcia fitness. W każdy poniedziałek i czwartek o godzinie 18:00 i 19:00 będzie okazja do wspólnego treningu, zgubienia zbędnych kilogramów, wyrzeźbienia sylwetki przed wakacjami, wzmocnienia i rozciągnięcia mięśni.

Natomiast w czwartki o godzinie 20:00 do wspólnego praktykowania jogi zaprasza Justyna Ochnik – certyfikowana instruktorka jogi. Ćwiczenia jogi będą doskonałą okazją do zadbania nie tylko o swoje ciało, ale także o umysł. Style jogi, których Justyna Ochnik naucza to Hatha Vinyasa Joga (statyczno-dynamiczna) i Hatha Yin Joga (statyczno-rozciągająca).

W każdych zajęciach może uczestniczyć maksymalnie 12 osób, nie licząc instruktora, dlatego na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy. Zapisy przyjmowane są telefonicznie (25 684 35 66 w. 27) lub bezpośrednio w kasie Pływalni Miejskiej „Garwolanka” (kasa na parterze, w szatni głównej).  Decyduje kolejność zgłoszeń. W związku z koniecznością dezynfekcji pomieszczenia zajęcia będą trwały 50 minut. W miarę możliwości prosimy o zabieranie ze sobą własnych mat.

Jednorazowe wejście na zajęcia to koszt 10 zł. Istnieje także możliwość zakupienia karnetów: 4 wejścia za 32 zł (ważne 30 dni), 8 wejść za 60 zł (ważne 60 dni), 15 wejść za 105 zł (ważne 60 dni).

Regulamin korzystania z sali gimnastycznej w budynku Pływalni Miejskiej „Garwolanka“ jest dostępny na www.garwolanka.com.pl oraz na www.csik.garwolin.pl