Garwolanka dla każdego! Sprawdź harmonogram zajęć.


Od 20 czerwca, po trzech miesiącach przerwy, ponownie można korzystać z pływalni.
„Garwolanka” znów tętni życiem. Z basenu chętnie korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i grupy zorganizowane. Aby zapewnić wszystkim komfort korzystania z pływalni, przygotowaliśmy harmonogram zajęć prowadzonych na naszym basenie.

  • Szanowni klienci, cieszymy się, że powróciliście na naszą pływalnię. Wszystkim, którzy korzystają z naszego obiektu, chcemy stworzyć jak najlepsze warunki, mimo ograniczeń związanych z epidemią. Grupom zorganizowanym, klubom udostępniamy obiekt do nauki pływania, ale też zostawiamy przestrzeń dla klientów indywidualnych. Codziennie od godziny 16:30 przeznaczamy trzy tory dla klientów indywidualnych. Zapraszamy serdecznie – mówi Jarosław Kargol dyrektor Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie.
    Pływalnia jest otwarta codziennie w godzinach 6:00-22:00. W basenie sportowym mogą pływać jednocześnie 24 osoby, maksymalnie 4 osoby na torze. W basenie rekreacyjnym mogą przebywać także 24 osoby. Łącznie na hali basenowej może być jednocześnie 48 osób. Do
    odwołania wyłączone z użytku zostają sauny, jacuzzi oraz zjeżdżalnia.
    Zobacz harmonogram zajęć prowadzonych na Pływalni Miejskiej „Garwolanka” oraz sprawdź nowe zasady korzystania z basenu (pliki poniżej).