Kobiety i mężczyźni świętują z CSiK!

Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie zaprasza do wspólnego świętowania Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn. Celebrowanie tych wydarzeń z Kinem Wilga można zacząć już dziś. W poniedziałek i środę specjalną ofertę przygotowała Pływalnia Miejska „Garwolanka”.

Dzień Kobiet to święto z ponad stuletnią tradycją, ale wcale nietracące na swojej popularności. Coraz większą popularność zyskuje także obchodzony zaledwie od dwudziestu lat Dzień Mężczyzn. Jeśli nie macie pomysłów na to, jak spędzić 8 i 10 marca, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie ma kilka propozycji.

Dzień Kobiet w Szpilkach – świętujemy już dziś!

Kino w Szpilkach to cykl filmowy Kina Wilga, który od razu skradł serca pań. Coroczna wyjątkowa edycja z okazji święta kobiet w tym roku będzie miała nieco inny, ale niemniej atrakcyjny charakter.

W tym roku ze względu na pandemię Dzień Kobiet w Szpilkach odbywa się aż przez 5 dni – od 5 do 9 marca. Wszystkie panie, które w tych dniach wybiorą się do kina, będą mogły wziąć udział w losowaniu voucheru o wartości 200zł od firmy Carinii. Aby wziąć udział w losowaniu na odwrocie biletu trzeba podać swoje dane (imię, nazwisko i numer telefonu), a po seansie bilet wrzucić do pudełka na holu kina.

Drugą okazją do zdobycia nagrody jest konkurs fotograficzny. – Zrób zdjęcie na tle dekoracji ustawionej w holu kina. Zdjęcie wrzuć na facebookową stronę Kina Wilga pod postem mówiącym o konkursie i poproś znajomych o jego polubienie. Osoba, która otrzyma najwięcej polubień zdjęcia otrzyma upominek niespodziankę – zachęcają organizatorzy.

Ladies and gentlemen w „Garwolance”

To propozycja dla tych, którzy wolą świętować aktywnie i okazja do relaksu w wyjątkowej oprawie. 8 marca w godz. 20:00- 22:00 Pływalnia Miejska „Garwolanka” zaprasza na „Ladies Night”. W tych godzinach wszystkie panie mogą skorzystać z basenu za darmo, a dodatkowo będzie szansa na wygranie karnetów na pływalnię, zaproszeń do kina, gadżetów czy voucherów na zabiegi w Salnie Kosmetycznym „Finezja”. Podobną propozycję „Garwolanka” ma dla panów. 10 marca od 20:00 panowie wchodzą na basen za darmo i także będą czekały na nich upominki.

Niespodzianką dla wszystkich będzie wyjątkowa oprawa tych wydarzeń. Pływalnia rozświetli klimatyczne światło, a muzykę zaserwuje Dj Refresh. Specjalnie dla pań popłyną dźwięki latino, pop i RnB, a dla panów będzie to specjalny house mix.