Od jutra Garwolanka otwarta dla wszystkich

Basen, siłownia, sauny i zajęcia fitness. Od piątku 28 maja Pływalnia Miejska „Garwolanka” wznawia swoją działalność także dla klientów indywidualnych. Wciąż jednak będą obowiązywały ograniczenia i zmienione zasady funkcjonowania.

Do tej pory z basenu skorzystać mogły tylko zorganizowane grupy dzieci i młodzieży. Siłownia, sauny oraz zajęcia fitness były zamknięte dla wszystkich. Zgodnie z decyzjami rządu od 28 maja obiekty sportowe mogą wznowić działalność, choć wciąż jeszcze w reżimie sanitarnym.

– Cieszymy się, że znów możemy zaprosić wszystkich do skorzystania z pełnej oferty Pływalni Miejskiej „Garwolanka”. Wiemy, że wiele osób czekało na ten dzień z taką samą niecierpliwością jak my. „Garwolanka” będzie otwarta dla wszystkich przez 7 dni w tygodniu – mówi Jarosław Kargol, dyrektor Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie.

Od 28 maja obiekt będzie otwarty codziennie w godzinach 6:00-22:00. W tym czasie będzie można skorzystać z basenu. Obowiązuje jednak ograniczenie – jednocześnie będzie mogło przebywać na basenie 50 osób, czyli połowa dopuszczalnego limitu.

Limit 6 osób będzie obowiązywał w saunach – suchej i parowej.  Z sauny będzie można skorzystać od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00-22:00, a w weekendy – 10:00-16:00. Seans saunowania będzie trwał 45 minut – obowiązują zapisy.

Miłośników treningów siłowych i aerobowych z pewnością ucieszy ponowne otwarcie siłowni i powrót zajęć fitness.

Siłownia Pływalni Miejskiej „Garwolanka” będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-22:00, a w weekendy w godzinach 10:00-18:00. Jednocześnie będzie mogło trenować maksymalnie 10 osób, a trening będzie trwał 1,5 godziny. Obowiązują zapisy.

W przyszłym tygodniu wrócą także fitness i joga. Na zajęcia także będą obowiązywały zapisy.

Szczegółowe informacje:

Regulamin korzystania z pływalni

Regulamin korzystania z siłowni

Regulamin zajęć fitness

Regulamin saun

Harmonogram korzystania z saun

Harmonogram treningów na siłowni

Schemat korzystania z urządzeń na siłowni